Karo Halı, Karo Halı Fiyatları ve Modelleri

Karo Halı

Karo Halılar zengin model ve renk çeşitliliği ile fonksiyonel, modern ve sıcak çalışma ortamlarının yaratılmasını sağlar. Polyamid ipliklerden üretilen, Karo Halı en çok 50cm x 50cm ebatlarında, kullanım alanına sahip, kir veya leke tutmazlık açısından oldukça başarılı, hijyenik ve antistatik özellikleri sayesinde bir çok yerde tercih edilen yapı ürünüdür. Yükseltilmiş döşeme üstünde olduğu kadar, betonarme döşeme üzerinde de rahatlıkla uygulanabilen karo halılar, gerektiğinde istenilen kısımların sökülüp değiştirilmesi mümkündür.

Yönsüz ve Rastgele Döşenen Karo Halılar

Yönsüz Karo Halılar

Yönsüz ve Rastgele döşenebilen karo halılar, tamamıyla müşteriye özel uygulama yöntemiyle, her tasarıma uygun halde döşenerek akıllıca tasarlanmıştır. Rastgele döşenebilen karo halıları CMC teknolojisi ile üretilir, bu sayede yaşanabilecek fire oranını %2'nin altına indirir. Tüm ticari alanlara uygun, farklı stillerde bukle ve kesik havlı karo halılar sunmaktadır. Bu tip kesik havlı karo halıları genelde ofis ortamına ke olarak görüşme ve toplantı odaları için de idealdir.

Neden Karo Halı

Neden Karo Halılar

Renk, motif ve kalitede teknolojik ilerlemeye öncülük yapan karo halılar, özellikle ticari alanlar için estetik çözümler sağlıyor. Ticari zemin kaplama ürünleri içinde son birkaç yıldır yer alan karo halılar, estetiğe önem verilen ve konfor aranılan mekanlarda, temizliğe önem veren mükemmel bir çözüm. Leke ve kir gizleyen ve bunlara karşı direnç gösteren karo halılar, endüstriyel temizlik ürünlerine dayanıklı olup koku, nem ve rutubet yapmaz. Taşıma Kolaylığı sayesinde nakliye, malın teslimi, montaj ve yeniden taşımada da avantajlıdır. Çok yüksek binaların en üst katlarına bile kolaylıkla taşınabiliyor.

Karo Halıların Kullanıldığı Alanlar

Neden Karo Halılar

Yoğun olarak ofis, açık ofis, büro tarzı iş yerlerinde kullanılan karo halılar ekonomik yönden de düşük ücretlerdedir. Karo Halı Fiyatları, mevcut kullanılması planlanan alanlarda diğer alternatif seçeneklere kıyaslandığında ucuz, kalite ve kullanım avantajları açısından son derece uzun ömürlüdür. Uzun vade de kullanıma müsait çıkar tak sistemiyle istediğiniz kesiti başka bir köşedeki parçayla değiştirebilme olanağı sunan eşsiz bir halı türüdür. Parçalar halinde birleşerek bir halıya dönüşen bu sistemin parçaları yaklaşık 50 cm. boyunda ve 50 cm. genişliğinde olup değişik en ve boylarda olanları da mevcuttur.

Karo Halı Kullanımın Avantajları

Neden Karo Halılar

Oldukça ekonomik ve firesi oldukça azdır. Kullanım alanları bakımından her açıdan avantajlı karo halılar tiyatro ve sinema salonlarında, konferans, ve kongre salonlarında, ticaret merkezlerinde tercih edilmektedir. Montajı ve nakliyesi kolaydır. Yeniden taşıma gerektiğinde taşınması kolaydır. Yerinden sökülüp başka yerlere de kullanılabilme imkanı vardır. Tekstil esaslı olması sayesinde ile bulunduğu ortamı çok daha şık gösterir, ayrıca antistatik özelliğinden dolayı katılmış olan artı bir değerdir.