Duvardan Duvara Halılar ve Fiyatları

Duvardan Duvara Halı

Duvardan Duvara Halılar evleri düzenli ve estetik gösteren ve yaz kış sıcak görünüm sağlayan duvardan duvara halılar son yılların en çok tercih edilen halı modelidir. Çok farklı modelleri ve her rengi bulunan bu halılar kolay temizlenmesi sebebiyle çok tercih edilmektedirler.

Duvardan Duvara Halı Modelleri

Duvardan Duvara Halı Modelleri

Özel dizayn ve sınırsız renk, desen ve doku alternatifleri ile hayalinizdeki mekanı yaratmanızda en büyük yardımcınızdır. Her stilde, her zevke uygun duvardan duvara halılar evinize ve şirketinize yepyeni bir görünüm, prestij ve imaj kazandırır. Sizlere sıcaklık ve hareket özgürlüğü sağlayarak bedeninize ve ruhunuza hitap eder

Neden Duvardan Duvara Halı Almalıyım?

Neden Duvardan Duvara Halı

Dünyanın her yerinde tercih edilen halı modellerinden biri de duvardan duvara halılardır. Başlarda iş yerlerinde yoğun kullanılırken evlerde de kullanımına başlanmasıyla yaygınlaşan ve talep gören bir halı modelidir. Sağladığı konfor ve avantajları ile müşterilerin memnun kaldıkları bir üründür.

Duvardan Duvara Halılar En Çok Nerelerde Kullanılır?

En Çok nerelerde kullanılır

Geniş bir ürün yelpazsine sahip olan bu halılar farklı desenlerde ve dokularda ve renklerdedir. Dolayısıyla ev ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. İster kamuya açık yerlerde ister evlerde kullanılsın, bu halılar ahşap vb. diğer yer döşemeleriyle karşılaştırıldığında birçok üstün özelliğe sahiptir.

Duvardan Duvara Neden Sağlıklı ve Güvenlidir?

Duvardan duvara halılar kaymayı önlediği için kaza riskini ve incinme şiddetini azaltır. Nemi emerek kaymayı önler. Düşme ve çarpmaların şiddetini de azaltarak oldukça konforlu bir ayak altı güvenliği sağlar. Sert zeminlerde sıkça karşılaşılan yerden yansıyan güneş ışığının gözü alması ve bundan ötürü olabilecek kazalar, bu tarz halı kaplı mekanlarda mümkün değildir.

Sağlık ve Güvenliğiniz için Duvardan Duvara Halı

Çocukların gelişiminde, ayak sağlığına sert zeminlere nazaran büyük katkılar sağlar.

İç Mekan Hava Kalitesi

Düzenli olarak vakumlanmış / elektrik süpürgesi ile silinmiş halı bir alerji ve mayt kaynağı değildir. Ek olarak, içinize çektiğiniz hava, halı varsa daha temizdir. Karşılaştırıcı testler, halıyla kaplı mekanların sert yüzeyli mekanlara kıyasla iki kat daha az toz partikülleri barındırdığını göstermektedir. Dolayısıyla duvardan duvara halılar sağlıklı ve güvenlidir. Özellikle polyamid elyaflı halılar boğucu gaz üretmemesi, alev alamaması, mikroorganizmaları barındırmaması gibi özellikleri ve kaygan olmayan yumuşacık bir yüzey sunuşu ile gerçekten güvenlidir.

Duvardan Duvara Halı Fiyatları

Duvardan duvara halı evlerimizi güzel gösteren kalın, ince ve tüylü opsiyonları ile bizlere sunulan bir duvardan diğer duvara kadar tamamen yeri kaplayacak şekilde üretilen halı modelleridir. Bir çok desen ve çeşidi bulunan bu halı modelleri eski devletler ve uygarlıklar tarafından dokuma sanatı ve kilim şeklinde kullanılan halılardan gelmektedir. Fiyat bakımından önemli nokta ise, duvardan duvara halı fiyatları konusunda bir çok yer ile görüşmeniz ve alternatif en iyi halı firmalarını sıralamanız gerekmektedir. Duvardan Duvara Halı fiyatları ekonomik ev halı uygulamalardır. Bir çok yerde kullanıma uygundur. Antialerjiktirler. Antibakteriyeldirler. Toz tutmazlar ve uzun süreli kullanılabilirler. Her renk ve çeşitte piyasada uygunca bulunabilirler. Rahatça sökülüp döşenme imkanına sahiptirler.

Duvardan Duvara Halı Nasıl Silinir?

Kapladığı alan büyüdükçe silinmesi zorlaşan ve vakit alan duvardan duvara halı yüzeylerinin temizliğini ise aşağıdaki yolları izleyerek yapabilirsiniz.

  1. İlk olarak halının tozunu elektrikli süpürge ile alın.
  2. Halının kirlilik derecesine göre ¼ veya 1/20 oranında su ile karıştırılmış halı şampuanı koyun.
  3. Makinenin kirli su tankının yerine oturtulmasından sonra bağlantı kablosunu dıştan dolayıp motordaki prize fişi takın.
  4. Emme hortumunun kirli tankındaki yuvasına oturtulmasından sonra püskürtme hortumunu yuvasına geçirin. Halı yıkama makinesinin püskürtme ve emme motorlarını aynı anda çalıştırın.
  5. Halıfleksi en uzak köşesinden başlayarak yıkayın.

Yıkama bittikten sonra havalandırarak birkaç saat içinde kurutun. Halı temizliğinden önce lekelerin çıkarılması gerekir.